Listopad 2007

♥ Jimmy Urine - fotky

22. listopadu 2007 v 0:35 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
SLadkej♥

Moje podpisy od MSI♥

20. listopadu 2007 v 12:06 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
Trsátko od Lin-Z
Podpisy ♥
Lin-Z
Kitty♥
Jimmy♥
Steve

Moje podpisy od Frankouška♥

20. listopadu 2007 v 11:59 | cHriSsTeeNa |  Frank Iero

zase ..Lyn-Z :) ♥

19. listopadu 2007 v 23:36 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
Lindsey Ann Ballato se narodila 22. května 1979 v Connecticutu,přestěhovala se do New Yorku studovat umění. Studovala dva roky v Brooklynu.
Předtím než se přidala k MSI hrála v punkové revivalové kapele Dolly Parton. V MSI nahradila basistku Vanessu krátce po vydání CD Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy ale ještě před Alienating Our Audience. Udělala obal k jejich dalšímu CD You'll Rebel To Anything.
V roce 2002 byla hospitalizována, protože jí selhala plíce! To jí ale nezabránilo dávat do výkonů na jevišti absolutně vše. Chování Lyn Z na podiu je neuvěřitelně aktivní. Je neustále v pohybu. Díky tomu jí fanoušci MSI zbožňují. Ona a její baskytara, to je neuvěřitelná dvojka.

Gerard:)

7. listopadu 2007 v 22:56 | cHriSsTeeNa |  Gerard Way-Fotky
Tagže tyhle fotky jak věčina z vás si mohla fšimnout tag nejdou stáhnout.Tag sem si z nich udělala screeny a srala sem se s tim půl hodiny.A jelikož vim že to stejně neuděláte,tag ani se nebudu zmiňovat že by bylo solidní uvést zdroj,pokud si to budete tady kopírovat.Jesli to neuděláte,sice vás nezabiju,ale děte do píči:) To je odemě zatim všechno...
Tady je fakt kurevsky sladkej♥
Nádhera prostě..♥
ÁÁÁÁch booože... ♥

MCR v Bratislavě

1. listopadu 2007 v 21:49 My Chemical Romance
Psala sem článek o tomhle koncertě asi hodinu a on se mi nakonec smazal tagže to napíšu stručně.Už nemám náladu se s tim nimrat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Tagže cesta do Bratislavy trvala přes 5 hodin.Bylo to docela v pohodě,až na to že sem tam musela čumět na chrápající tlustou cigánku,kerá smrděla na celej autobus.Když se na 5 minut probudila,narvala do sebe housku a pag krkala a prděla dokud zase neusnula.
Když sme dorazili do Bratislavy tag sem docela čuměla,protože bych fakt nečekala,že je to tag hnusný a špinavý město.Před halou sme čekaly přes 4 hodiny.Když nás ty debilové konečně pustili dovnitř,vlítla sem tam a dostala sem se do 2.řady.
MCR měli 3 předkapely.Dvě slovenský a MSI .. Ta 1. slovenská byla fakticky na blití.Ta druhá už docela ušla a 3. Mindless Self Indulgence byli jag jinag než super:)
No a pag už konečně přišli My Chem.Bylo to upe úžasný.Gerardkovi sem upe dobře viděla do ksichtíku stál odemě asi 2 metry.Když zhasli,rozsvítila se lampa za Gerardem a začal zpívat Cancer,tag sem se rozbrečela jag malá holka..
Když koncert skončil,šli sme k tourbusům.Tam sem viděla Worma jag vede Geeho a LinZ do busu.Po půl hodině vylezl Frankoušek.Všichni mu začli zpívat Happy Birthday,tag se nám přišel podepsat a začal zrovna na tý straně kde sem byla já.Tag sem ho chytla za packu a drželi sme se dokud se nám nepodepsal.Pag sem mu šahala na tetování tag se tam miloučce podíval a pohladil mi ruku♥ ..Chcel se s náma fotit ae ta zasraná ochranka mu to zakázala :-/ .Tag sme eště zamávali Wormovi a šli sme na autobák..:)
poznámka:
-Gee už neni takej méďa rostomilej od tý doby co je s LinZ je takej tvrďák:(
-Gee a LinZ byli stejně oblečený ( černá košile,černá kravata,tmavě modrej kabátek )
-Frankie měl tričko s nápisem " I ♥ Gerard "
-Bob tam nebyl
-Mikey vypadal unaveně
-Gee zhubnul
-Gee měl divný boty

28.10.

1. listopadu 2007 v 21:39 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
Tagže 28.10. sem byla v Praze v Lucerna Music Baru na Mindless Self Indulgence a řeknu vám že to byl nej koncert kerej sem viděla.A nejenom proto,že do roho dali všechno ae i proto,že sem stála upe těsně napláclá na pódiu pod LynZ a se všema čtyřma sem pokecala,mám jejich podpisy a sem s nima vyfocená..Prostě úžas:)
Akorát se Stevem nemám foto dělal na mě xichty:D

Mindless Self Indulgence

1. listopadu 2007 v 20:57 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
Tahle kapela je fakt nářez! Maj super muziku i když texty celkem o hovně ale mám je moc moc moooc ráda:)

Frankoušek má narozky ♥

1. listopadu 2007 v 15:12 Frank Iero
Tagže Fráňa má narozky a tag mu přeju všechno nej a aby trošku povyrost :-P