Únor 2008

Teplo Chladné noci 4.

29. února 2008 v 20:52 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Gerard
Šukali sme spolu,když v tom nejlepšim nás vyrušil Frank s tou svojí obludkou!"Nenechte se rušit" řek a zmizeli a jak pravil tak sme taky dělali.Bylo to úžasný podlouhý době šukat s holkou to byli jenom samí chlapy a zvířata myslim že to byl jeden jelen,pes,divoký prase a kočka!!Miluju změny ve všem a hlavně v sexu.Vždycky sem chtěl zkusit trojku to mě vždycky lákalo,ale Frank to nikdy nechtěl.Napadlo mě že bych to moh zkusit i stou druhou holkou.Když sem se udělal tak sem jí ta nechal a odletěl na půdy vymyslet plán jak se vyspat i s tou druhou!
Frank
Odletěli sme do lesa,sedli si na posed a já začal brečet jag malý děcko…Moje malá mrtvolka mě utěšovala a hned mi bylo líp.. "Jag se vůbec menuješ?" zeptal sem se.. Teprv ted mi došlo že to ešče nfm.. "Týna" odpověděla a smutně se podívala dolu.."Nebut smutná dyt je to heský méno" .. smutně se usmála a já jí dal pusu..Nák sem začal cejtit že jí asi fakt miluju..
Gerard
Prostě sem si sed a přemejšlel nad tim všim co se za poslední dny stalo byly to velký změny dřív sme byli s Frankem jen my dva a teď tu byly ty dvě holky ne,že by mi to vadilo byla to taková docela příjemná změna,ale chtěl sem všechno vrátit do těch dob kdy jsem se s Frankem poznali když mě uviděl poprvý tak se mě bál,potom když se z nás stali nejlepší přátelé a v poslední řadě se stal Frank mojim klukem miloval sem ho,on byl můj první kluk a já si to představoval,že to bude trvat navždy.
Frank
Byla mi už zima tag sme letěli spátky domu.Nastěhovali sme se vedle do pokoje a Týnka šla kecat s Denis…Leh sem si na postel a chvíli jentag ležel a přemejšlel..Nademnou a Gerardem,nad Týnou,nad všim…Zachvilu sem uslyšel 2 hlasy..Týny a Gerardovo.. Vylez sem abych se kouk co dělaj.. Myslel sem že mi šlehne.. Ten hajzl do ní hučel že se s ní chce vyspat a hladil jí po noze…Zřejmě se ho bála,tekla jí slza a klepala se…Vyběh sem k nim,ae Gerard mě hryznul a vysál.. Myslim že sem asi omdlel..Vidim uplný hovno,jenom bílou mlhu..
Gerard
Prostě sem na tu holku dostal chuť a bylo mi jedno jestli pude dobrovolně nebo jí budu muset znásilnit.Sešel sem dolů a poslouchal sem jestli je někdy neuslyšim a hned z prvních dveří se ozývaly holčičí hlasy vletěl sem dovnitř a vytáh tu holku a začal sem to na ní zkoušet po dobrym jenže se jí jaksi nechtělo tak sem jí začal hladit po noze a ani tohle nepomohlo a pak přilít Frank na toho sem měl teď zrovna náladu vlastně za tohle moh von když se mu nepostavil ten jeho pták tak sem musel sehnat něco s kym budu moct šukat.Tak sem ho kous aby byl klid.Vona začala křičet a´t toho nechám a co sem mu udělal a bla bla bla.Tak sem jí zatáh nahoru na půdu.
Frank
To je hajzl ten Gerard!! O co mu de!! Zbudila mě Denis "Není ti nic?" koukala na mě poněkud vyděšeně a dala mi ruku,abych se nacucal krví.."Jo sem v poho..Dík" usmál sem se na ní a vydal sem se hledat Týnu a Gerarda..Nenašel sem je tag sem si sed na balkon a přemejšlel….Pag mi došlo že sem ešče nebyl na půdě…
Gerard
Hodil sem jí na matraci a skočil na ní furt sebou kopala,házela,křičel a škrábala.Párkrát mi dala i pěstí jenže byla moc hubená na to aby mi dala velkou ránu.Uslyšel sem kroky ,já jako upír mám silně vyvinutý sluch takže slyšim hodně dobře.Rychle sem vystartoval ke dveřím a zamk je pak sem se otočil k tý holčině zazubil se na ní a začal sem se slíkat jenom vyvalila oči a zvedla se z matrace a rozeběhla se nevim kam okamžitě sem po ní vystartoval a srazil jí na zem vydala bolestný stén a už se ani nehla.Vzal sem jí do náruče a odved k matraci a tam jí jemně položil.
Frank
Přišel sem ke dveřím od půdy a slyšel sem Gerardovo vzdychání..Řval jag tygr..V tu chvíli se mě zmocnil šílenej vztek!! Začal sem sebou zuřivě mlátit o ty skurvený vrata a snažil sem je vykopnout ale nešlo to..Bezmocně sem se svezl na zem a začal brečet…
Gerard
Asi byla v bezvědomí,ale mě to bylo jedno,měl sem v hlavě jenom svojí potřebu a ostatní mi bylo jedno!Jednoduše by se dalo říct,že sem jí znásilnil,ale mě se to líbilo.Za dveřmi sem uslyšel jak Frank brečel musel sem se zasmát,přišlo mi to vtipný ta představa,že se Frank zamiloval do holky.
Frank
Zachvilku se otevřely dveře a jelikož sem byl o ně opřenej,tag sem hodil hubu…Okamžitě sem se zved a vrhnul sem se na Gerarda…Pořádně sem do něj mlátil a rozbil sem mu tu jeho držku!! Vůbec mi ho nebylo líto on je ke mně taky surovej… Vzal sem ho a hodil ho ven z okna…Žuchnul na zem a omdlel…Vešel sem spátky do tej komory na půdě..Týnka tam seděla na matračce a brečela…Šel sem k ní a pohladil jí po vlasech.. Padla mi do náruče a zachvilu sem měl mokrou mikinu..Bylo mi jí hrozně líto..To si s Gerardem eště vyřídim…
Gerard
To je debil proč tak vyšiloval?Flák sem sebou o zem,pěkně mě rozbolela hlava,ale co bolest hlavy eště nikoho nezabila.To si snim eště vyřídim.Hajzl jeden mrňavej má fakt páru se musí nechat s námahou sem se zvednul.
Frank
Asik za 10 minut vletěl do místnosti ten hajzl a flák mi pěstí tag,že sem zase hodil držku na zem…Už mě pěkně bolel xicht a Týna mě šla zvednout,ale Gee se na ní vrhnul se stříbrnym kůlem …"Ty kreténe snad jí nechceš zabít?!" zařval sem a snažil sem se zvednout,ae on mě skopnul zpátky na zem "To si piš že chci" odpověděl a nechutně se usmál…
Gerard
Rozhod sem se,že s tim všim skoncuju a zabiju tu co mi ukradla Franka,skočil sem si pro kůl a letěl sem k tomu pokoji,nevlít sem tam oknem nýbrž komínem,nevletěl sem tam rychle,ale pomalu se spouštěl vystrčil sem hlavu ven abych viděl co se děje,byl sem něco jako netopír a Santa Claus v jednom.Když sem se koukal co se děje bylo mi z toho špatně furt se tam objímali,líbali a já nevim co ještě,jen počkej holka,tak sem tam teda vlít Frankovi sem stihnul eště jednu natáhnout a šel sem k tý holce Frank se ptal jestli jí chci zabít, ne asi jenom jí propíchnu kůlem.
Frank
Chtěl sem vstát,ale měl sem něco s nohou..Koukal sem na to jag do ní Gerard pomalu zapichuje kůl a jag z mojí malý holčičky stříká kref…Tekly mi slzy,skoro sem neviděl..Nezmoh sem se ani na slovo…Tedka byla už nadobro mrtvá…Nemoh sem tomu věřit…Tag moc sem jí miloval…Byl konec..

Další dotazy oh bože:D:D

28. února 2008 v 20:22 | cHriSsTeeNa |  -x- JÁ -x-
Dybych byla ...
sladkostí malej,krásnej,rostomilej,dobrej hrošíík:D
oblečením Frankieho spodky,Billieho černý ryfle
školním předmětem Angličtina♥
herečkou Lindsey Lohan
hercem Jack Black
zpěvačkou Amy Winehouse
zpěvákem Billie Joe Armstrong,Gee Way,James Euringer =(Jimmy Urine)
barvou černou
číslem 13
ročním obdobím podzim
městem New Jersey,Berkeley
mořem žádnym blejou a chčijou tam lidi,serou tam ryby
oceánem Atlantickym
nadpřir. bytostí Upír♥ ,čarodejnice
seriálem Muži na stromech,The Simpsons
filmem Freaky Friday,School of rock
člověkěm Lindsey Ann Ballato
1. Vejdeš do bytu a budeš mít celou postel zasypanou ponožkama, co si pomyslíš?
Kerej debil to sem dal?To si teda uklidí!
2. Seš na WC, dojde ti toaleťák, a nemáte další, co uděláš?
Zavolám mámu at mi podá kapesníčky
3. Probudíš se najednou s vlasama ostříhanýma o 10 cm, co uděláš?
Někoho zavraždim a skočim z okna..na vlasy sem háklivá:D
4. Ujede ti bus a další jede až za tři hodiny, můžeš jít 3 hodiny temnym lesem a nebo čekat (ty tři hodiny) a jet pak 20 minut?
Pudu domu
5. Po kom chceš, aby si tenhle řetězák vyplnil, páč tě to zajímá, co napíše??
Dianka:) ae ta už to psala tagže ségra..

Ahojec ludija

28. února 2008 v 19:46 | cHriSsTeeNa |  -x- JÁ -x-
Hláskujte plosíím jinag dopadnete následovně >> Fly Swatter

O mě?

27. února 2008 v 15:17 | cHriSsTeeNa |  -x- JÁ -x-
1.Chtěla bys vrátit minulost? > ani náhodou.nenávidim svojí minulost,nemám ráda přítomnost ale miluju budoucnost..USA to jistí:P
2.Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? > myslim že ne ale rozhodně si nenechám organizovat život někim jinym..
3.Věříš tvrzení že "Čas jsou peníze"? > ne.čas je na hovno,peníze sou super..za ty si toho koupíš hodně,za čas si nekoupíš ani prd…
4.Myslíš, že je na světě spravedlnost? > Dobrej ftip:D ..rozhodně ne..
6.Máš nějaké životní sny? > si piš..
7.Umíš si představit lásku bez sexu? > těžká otázka..líp si umim představit sex bez lásky:D
8.Dokázala bys podvést? > podle toho koho..ale fšeobecně asik jo..hodně lidí podvedlo mě,proč bych to neudělala já,ne?:)
9.Ukradla jsi někdy něco? > chtěla sem ale babička mě načapala:D
10.Jaký je tvůj názor na celebrity jako takové? > celebrity typu Angelina Jolie nebo další takovýhle ***,kerý maj slávu zato,že umí dobře ***,nejsou podle mě celebrity,ale špína..
11.Je pro tebe důležitější přátelství než láska? > bez vobojího to stojí za hovno..
12.Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? > definitivně:D a taky budu spokojená:D

13.Máš svůj styl? > néééé:D sem ta nejvěčí pozérka a kopírka:D
14.Dokážeš riskovat ať už v čemkoli? > podle toho v čem..rozhodně neriskuju to,že bych mohla přít o prachy:D
15.Je pro tebe důležitá upřímnost? > já osobně sem upřímná,něgdy až moc..u ostatních je mi to celekm fuk.pokud nejsou upřímný,můžou mi políbit holou prdel..

16.Máš mozek 24h denně v provozu nebo dokážeš prostě ´vypnout´? > rozhodně se neobtěžuju se zapínánim..
17.Věříš na osud? > jo..to je asi to jediný,na co věřim..
18.Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? > nejsem tag proč bych si to měla myslet?
19.Dovedla by jsi zabít člověka? > někoho určitě..

20.Jak moc je pro tebe důležitá rodina? > tohle asi vynechám...
21.Co si myslíš o bezdomovcích apod.? > sou špinavý a smrděj..
22.Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka? > Je Gerard Way cizí?
23.Utekla jsi někdy z domu? > ne..měla bych?
24.Jsi důvěřivá? > ne.sem paranoidní..
25.Zapomínáš snadno na křivdy? > Ne.To se dá?
26.Myslíš, že se tvůj život změní až ti bude 18? > Ne.Změní se až v 19ti
27.Toleruješ žárlivost ve vztahu? > malinko
28.Myslíš, že chlapi jsou nevěrnější než ženský? > jo
29.Je pro tebe hodně důležitá pověst? > jako ta moje?vůbec.at si každej o mě myslí co chce.Ty,na jejichž názorech mi záleží o mě ví že nejsem žádnej hajzl a to mi stačí.hotový..
30.Chceš být krásná? > ne
31.Jak snášíš kritiku od okolí? > seru na jejich názory.jedu si ve svý lajně a okolí tagzvaně nevnímám..
32.Přemýšlíš někdy nad smyslem života? > život smysl nemá.proto ho neřešim.
33.Věříš na mimozemšťany? > ne.je to jenom přelud lidí v podnapilym stavu..
34.Umřela bys pro někoho, koho miluješ? > proč bych měla umírat?
35.Co pro tebe znamená slovo 'štěstí'? > Mít pro sebe Franka Iero a bydlet v USA
36.Věříš na osudovou lásku na celý život? > ne.taková láska trvá maximálně rok.potom se jedná už jenom o zvyk
37.Co si myslíš o bláznech? > sou moje rodina..nemyslim si o nich nic
38.Máš nějaký životní vzor (osobní)? > Billie Joe Armstrong
39.Jak bys popsala 'normálního' člověka? > NIKDO není normální.Neexistuje slovo "normální" prostě to slovo nedává smysl.
40.Věříš na tvz. 'druhé já'? > ne.
41.Jaký máš názor na alkoholiky? > když jim to chutná..neřešim muj názor na ně.
42.Máš nějaké závislosti? > jo..hudba,ovoce,pc,USA,Gee Way,Fee Iero,D.Desrosires,BJ Armstrong,čaj (šípkovej?:D )…
43.Věříš na posmrtný život? > ne..ale věřim na duchy..(né ty z prdele)
44.Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? > věčně?nebo do smrti?jesli do smrti tag asi jo.pokud mě nezachvátí alzhajmr..
45.Jsi realista? > vypadám na to?
46.První slovo co tě napadne pod pojmem 'osobnost'? > Billie Joe Armstrong..to je pro mě osobnost..
47.Až umřeš, chceš být pohřbená / zpopelněná? > chci bejt spálená a rozfoukaná tornádem na poli v New Jersey..
48.Co tě jako první zaujme na chlapovi? > Fšeobecně xicht..,u Gerarda ***,u Dejvíska xichtík,vlasy,u Feeho oči,u Billieho VŠEchno
49.Můžeš mít jedno jedinné přání, jaké by to bylo? > Chodit s Frankiem Iero,Bydlet s nim v NJ a bejt slavná a prachatá…toe moe jediný přání:D:D

Opera 5.

27. února 2008 v 0:22 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Pomalu sem se vyplazil po schodech a vymejšlel sem výmluvy..Fšechny totálně na piču kurva!!
"Rayi" promluvil sem a kouknul do pokoje…
V tu chvíli sem se zasek a čuměl stejně blbě jako předtim Ray..Frank nigde,pokoj prázdnej,postel ustlaná....
"Co vyšiluješ vole?Tos nechtěl abych viděl že máš konečně po sto letech uklizíno?" začal se Ray zas gebit jag magor..
"Drž pysk debile" hodil sem xicht typu 'vyliž mi prdel' a šel sem se voblíct…Jag rychle sem tu skříň votevřel,tag rychle sem jí zase zavřel,protože z ní na mě čuměl Frank jag vyvoraná myš..Zabouch sem ty vrata vod skříně a vopřel se vo ně..
"Coe voe?máš tam strašidlo?" zařechtal se Rayda
"No......Něco podobnýho" řek sem a šel k němu (pořád f tý utěrce)
"Seš sexy!" zamručel Ray a volíznul si horní pysk.. Znechuceně sem se na něj podíval a von se zase začal gebit jag piča..
"Dyt si dělám prdel vole!! Máš špeky jag moe sousedka" PLESK!! A už jednu chytil!! Tohle je na mě moc!!
"Vypadni kkte už mě sereš" zavrčel sem,chyt ho za límec a táhnul po schodech.Von jenom zakop,hodil držku a jag sem ho táhnul dolu tag mu pěkně cvakala tlama:D:D Měl sem co dělat abych se nezačal tlemit..
"Kurva tys mi dal!!" zakňučel Rayoš a začal se zase smát….PLESK!! a chytil druhou..
"Přestaň se tag blbě gebit" ukázal sem mu ukazovák a chtěl mu s nim zamávat před vočima,ae udělal sem nákej debilní pohyb,tudíš muj prst skončil v jeho velikánskym rypáku..
"HUÁÁÁ fuuuuj!!" začal sem řvát a pořádně se mi zvednul kufr..
"Vypadni už klamprdóne!!" votočil sem ho a kopnul ho do řiti…
"No jo dyt už du!!Máš hlad že lovíš cizí holuby??" zagebil se zas ten kkt…to už sem mu prásknul dveřma před xichtem a šel nahoru..
Fláknul sem sebou vo postel a asik půl hodiny sem tam ležel jag maso na krámě a čuměl do stropu..Pořád sem cejtil v řiti tu vokurku a nák mi nedošlo… Cože mi to nedošlo??Já už nfm..Chce se mi spát..
Už sem pomalu usínal ae f tom se ozvalo zakňučení jag dyž psovi zavážete hubu..Kurva coto bylo?Zní to jag ze skříně..No co seru na to..
"Gee já se dusim" ozval se zas onen přidušenej hlas..
Do piči!! Já zapoměl na Franka!!!No kurva!!!
***
Gee se rozběh ke skříni,rozrazil dveře a z nich vypad poněkud modrej Frankie Iero..Zřejmě se snažil nadechnout,ae místo toho vydával zvuky jag zaseknutej vysavač..
Náš milý Gerardek s poněkud měkkym zadkem,začal Frankovi skákat po hrudi..Fee se začal dusit ešče víc…Rozztřeseně zvednul ruku a ukázal si na pusu .. Gee na něj chvíli debilně civěl,ae pag mu došlo,že by mu měl dát dejchání z huby do tlamy…Tagže Fráňoj otevřel chlebárnu a začal do něj foukat jag do nafukovacího balonku..Což Frankůf staf eště zhoršilo… Už se jenom přidušeně mrskal v křečích ..To už se ae Gee nasral,prudce Franka posadil do polohy sedící pecky na hovně a třikrát ho třísknul do zad,jag hluchej do vrat… Frank začal dejchat jag důchodkyně po sexu,ale konečně byl all right..
***
"Ježiš lásko promiiiiin" začal sem se mu omlouvat a on mě se slzama v očích jemně objal a padnul mi do klína…pořád funěl jag dyž de prase z bukvic..Odnes sem ho na postel a šel zavřít skříň…F tom sem to uviděl..Už chápu proč byl napokraji smrti…Ono asik není moc příjemný bejt hodinu zavřenej ve skříni s MEJMA použitejma ponožkama…
Lehnul sem si k Frankouškovi a on na chvilku usnul…
Zachvíli se ozvali klíče v zámku..
"Kurva toe brách!!" zařval sem a Frank vylít jag papírovej čert z krabičky…Vlít do skříně,vytahal fšechny moe prostěradla,rychle je svázal,přivázal za hnátu od postele a spustil se z okna..
"Do piče co blbneš Franto?!" vykulil sem na něj oči,ale to už jenom z okna vykoukla mávající ruka..
"Čau debile..s kim to tu mluvíš?" podíval se na mě Mikey jag na retarda..
"Ray mi volal…a vůbec..coe ti do teho?! HOVNO kurva tag mě neser" vyjel sem na něj a on se na mě smutně kouk a odešel…No co nemá se srát do mejch věcí..
Sed sem si,ae zachvilku mi ho bylo docela líto tag sem se zved a šel sem za nim..
"Sorry brácha.." zatvářil sem se jag zmlácenej čokl a on mě obejmul
"F cajku..mám tě rád" řek Mikey a poplácal mě po zádech..kurva jag já nesnášim tyhle dojemný momenty..
"Dneska jedu na tejden na chatu se svojí novou holkou.." prohlásil Majkí a šel si balit bágl..
"WoW zas náká debilní bloncka jako minule?" začal sem se mu smát..
"Ne..má černý vlasy ty troubo..a menuje se Alicia.." začal na mě troubit jag učitelka co sme měli na základce na matiku..
"Nojo furt..Tag jí přefikni" mrknul sem na něj a on po mě mrdnul polštář..
Chvilu sme kecali a pag mi dal pusu na tvář..
"Tag čau a né že tu podpálíš barák" zařehnil se..
"Hey nezapomen že JÁ sem starší ty cucáku!! A to už jedeš ted,jo?"
"Jo!čau ty starochu" rozcuchal mi vlasy a odešel..
Opět sem se teda odebral do pokoje a začal se nudit..Otevřel sem flašku rumu..a šel zavřít okno..
Sotva sem se podival ven,začal sem se smát tag,že sem si trošku cinknul do trnek:D:D
Frank tam visel jag vopice na těch prostěradlech..
"Já to udělal moc krátký nedošáh sem na zem tag sem tu trošku uvíznul" kvíknul Frankie a to mě rozesmálo ešče víc:D:D Vytáh sem ho a dali sme se do tej flašky…

From JOShinka

25. února 2008 v 12:55 | cHriSsTeeNa |  -x- JÁ -x-
Krásnýýý:-*

Lyn de po ulici

25. února 2008 v 12:21 | cHriSsTeeNa |  Mindless Self Indulgence
Tagle jí potkat tag se poseru pod sebe:D:D

Sestra Joshina:D:D

23. února 2008 v 22:45 | cHriSsTeeNa |  -x- JÁ -x-
America,Punk-Rock,California,Jersey a šípkovej čaj 4ever:D:-* ♥

Opera 4.

22. února 2008 v 0:59 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Ten blázen na mě vytáh pouta!!Čuměl sem na něj jag nejvěčí imbecil..Drapnul mě za ruce a fláknul semnou o postel.. Připnul mi ruce k žebřinám u postele a vytáh žiletku..
Do prdele fakt sem nevěděl jesli se mám bát.. Dyt ho vlastně skoro neznám co když mě tedka zabije?!
Kousnul mě do rtu a zašuškal "Neboj fešáku".. asik na mě bylo vidět že sem posranej až za ušima..
Olíznul bok žiletky a pomalu mi s ní začal řezat do hrudi… Jag projížděl tim studenym kouskem železa, hrozně mě to štípalo, ae zároven mě to fakt kurefsky vzrušovalo… Zakous sem se do rtu a cejtil sem jag mi teče slza ale nechtěl sem nic řikat..
Ale pag ta bolest přestala… Kouknul sem se na hruď a fšim sem si,že mám na ní velký krvavý písmeno ' F '
Frank mi olíz trošku tý krve a začal mě líbat.. Pag se přesunul na krk, z krku na kozy, potom na břicho, stehna…Hmmm myslim že nemusim pokračovat..:D:D
Bylo to fakt hrozný že sem ho nemoh ani chytnout za vlasy, když sem tam byl přivázanej jag nákej pes..
Vystříkal sem mu pusinku a on mi to vyflusal na břicho a na pusu… Pag to začal ze mě jemně slízávat jag pejsek…
Odemknul mi ty skurvený pouta,já sem ho hnedka chytil,votočil,a pořádně sem mu vyšukal tu jeho krásnou prdel…
Asi eště hodinu sme se mazlili a pag sme oba usnuli…
Probudilo mě až Frankovo hlasitý zachrápání a on se očividně lek sám sebe tag, že žuchnul z postele jag schnilá hruška…Začal sem se smát až mi málem vylítla nudle:D:D:D
"Mám hlad kurva" zahučel Frank a byla na něm vidět docela slušná kocovina..
Odebrali sme se teda dolu do kuchyně a Frank se prohráb ledničkou…Najednou se zastavil,otočil se na mě a nahodil vychcanej výraz…
"Coje?" zeptal sem se ho a on se ke mně přiblížil s okurkou v ruce..Zřejmě už ho hlad přešel,páč mě opět začal líbat a mezitim mi narval tu okurku do prdele..
Prudce sem se nadech a chytnul a stolu abych si nenabil držku..
Frankie do mě tu vokůrku rval jag zběsilej a já sem se zase udělal…
"Bezva miláčku.. postříkal sem mámě ubrus" zasmál sem se a Fee se jenom nevinně zazubil:D
Najednou se ozval zvonek…
"Heeeeeey ty kokote vstávej a poť votevříít ty skurvený dveře" a KURVA Ray!! Já mu řek at ráno příde!!
"Dělej Franku padej do mího pokoje a voblíkni se!!" houknul sem na Franka a on poslušně odběhnul nahóru..
"Už du šuline!!" hodil sem na sebe utěrku a běžel otevřít
"Co to máš na sobě ty blbe?!" začal se Ray smát jag debil
"Byl sem se..ehm..k-koupat" vykoktal sem poněkud debilní výmluvu
"Ty se utíráš utěrkou?Ty seš vážně úchyl" To už se Ray přímo dusil smíchy,tagže sem ho plesk do zad,aby se neudusil..
"Drž hubu a poť dovnitř" to sem asi neměl řikat,páč ten kretén se rozběh ke mně do pokoje a chyt kliku a chystal se votevřít
"POČKEJ neles tam ty střevo!!!" zařval sem na něj,ale pozdě…Ray se zastavil a čuměl dovnitř,jag bába na porno..
"Do piči" plesk sem se do čela a šel nahoru,abych mu to vysvětlil….

Opera 3.

21. února 2008 v 2:28 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
V rychlosti sem umyl hřívu,vyfoukal,natupíroval,nalakoval,nageloval,dotáhnul linky,navoněl se,oholil si těch pár fousů co mi za pár let naroste,zastříh bobra v podpaží a vytáh ty nejlepší hadry co sem měl.. CO to kurva dělám..Chovám se jag dyž du k náký pipce… Kurva co když sem teplouš? No s tim už asi nehnu tagže mi nezbejvá,než se tomu poddat…Kurva eště navonět nohy!! .. Vběhnul sem do koupelny,zastříkal nohy Adidas deodorantem a f tom se ozval ten skurvenej zvuk našeho příšernýho zvonku.. Běžel sem ze schodů, dif sem si hnáty nepřelámal.. Eště sem nakouk do zrcadla, nahodil vlasy,new žvejku do huby,nasadil sem výraz jakože děsná pohoda a otevřel sem dveře..
Doslova mi spadla čelist..stál sem tam s hubou otevřenou a zíral na Franka.. Měl pěkně zmalovaný voči, uhlazený blond vlasy a nahoře nagelovanýho černýho kohoutka.. Kurefsky mu to slušelo..
"Hey proč na mě tag zíráš?" zasmál se Frankie,čímž mě probudil z otupělýho stavu,přičemž sem se zřejmě tvářil jag nadržená a hladová opice za sklem,když vidí trs banánů..
"Jo promin trošku sem se..hmm…zamyslel" zazubil sem se a až zřejmě pozdě mi došlo,že to byla faticky debilní výmluva…
"Poť dál" řek sem a Frank opatrně vstoupil.. V ruce táhnul flašku vína a nádherně voněl..Bylo viděl že se taky docela důkladně na náfštěvu připravoval,protože jag původně do teléfónu řek,že příde za 10 minut,tag se to nák protáhlo a přišel asi po hodině a půl.. ale aspon sem se stihnul umejt po dlouhý době:D:D
"Pudem ke mě?" zeptal sem se ho a měl sem docela kliku,že sem zrovna fčera donutil Mikeyho aby mi uklidil cimru…
"Jo jasný" usmál se Frankie a já na něj zase zůstal čumět s obdivem,jag vlastně něco tag debilního,jako je policejní sbor,může mít ve svejch řadách takovýho pěknýho týpka..
"Hey co je?!" začal se Fee zase smát a mě už bylo vážně trapný,že na něj furt civim jag hladovej pes..až teď sem si fšim,že má na sobě sako od policejní uniformy,ale k tomu měl pěkně rozdrbaný džíny a na nich nášifku Misfits..Fakt krutej týpek tohleto!!
"Promin" zahučel sem a odebrali sme se ke mně do pokoje..
***
Gee rozsvítil lampičku,sedli si na postel a Frank se začal dobejvat do flašky s vínem.. Nějak mu to nešlo,tag se Gee rozhod mi pomoct,přičemž se dotknul Frankovo ruky..Projel jim proud,jako když si šáhnul do zásufky … Njn nadrženej GerardekJ …Vzali kudlu a začali se prát s korkem v láhvi..
***
"Kurva už mě ten skurvenej korek sere..Kerej skurvysyn špuntoval tohle skurvený víno?!" začal Frank nadávat a já sem málem chcípnul smíchy:D:D
Asi po 15ti minutách sme ten skurvenej špunt vydloubali a dali sme se do řeči a chlastali víno…Zjistili sme,že toho máme společnýho víc než dost a taky už sme se dostávali do nálady a tag ňák fšechny zábrany pomalu opadávaly..
"Máš nákou babu?" Zeptal sem se Franka
"Ne.. Vysral sem se na ní páč se mi kurvila piča jedna..a navíc sem zjitil,že si mám s chlapama víc co říct než s babama..víš jag to myslim.." opět na mě Fee mrknul…
Wow tagže on je taky bisexouš!! Toe náhoda jag z telenovaly kurvapes!!
"Toe piča.. Dyt seš docela sexy maso" vylítlo mi zh uby ani nevim jag a Fee se mazaně zašklebil..
"Taky nejsi k zahození..Mám rád takovýhle 'chcíplý' typy jako seš ty…seš takej tajemnej" jůůů Frank se nák rozkecal… začínám se červenat až na mojí poněkud měkký prdeli:D:D
Zadíval sem se mu do očí a náká skurvená magnetická síla mě k němu přitáhla a políbili sme se..
"Miluju chlapy v uniformě" ((lool:D:D )) zašeptal sem mu do ucha a on se lehce zavrtěl
"Víš že máme eště nevyřízený účty?" škodolibě se na mě Frankouš usmál..
Jenom sem na něj rádoby nechápavě hodil voko a on se přisunul blíž a zašeptal
"Dlužíš mi to fouknutí do pytlíčku" a olíznul mi jemně ucho.. To už sem byl ale nadrženej jag hovado a začal Franka slíkat …
"Tag já ti teda do toho pytlíčku fouknu budeš čumět chlapče" hodil sem na něj nebezpečně vášnivej pohled ((:D:D:D )) a on mi vrazil jazyk do pusy..
Líbali sme se ale fakt hafo hustě vám řeknu a já ho přitom slíkal a on mě taky …
Zjistil sem že má fakt krásný tetování…Respekt jako svině!! Já bych to nevydržel..Kurevsky se bojim jehel…
Položil sem ho na postel,vzal nůžky a rozstříhal mu jeho příšerný trenkoslipy s Martinem Kociánem z Lunetic ((nechápu kde by se tam vzal Kocián ale toe jedno:D:D ))
Frankítovo čuráček..teda né čuráček ale pořádnej čurák .. už mu stál a já na něj dostal eště věčí chuť.. Fouknul sem mu do pytlíčku jag sem mu slíbil:D:D a pag sem mu jemně olíznul péro..On se zakroutil,chyt mě za vlasy a vydechnul.."Gerarde prosim" zavzdychal jakože at mu vykouřim nebo co ale to at si nemyslí tag snadný to nebude..
"Dělej kurva nebo ti dám pokutu a nechám tě zavřít za to tvoje…aach kurva" už mi začal vyhrožovat a tag sem mu rači vzal macína do pusy a kouřil ho..Přitom sem ho hladil na stehnech a on sténal tag,že to musela slyšet i ta stará hluchá babka od vedle..
"Kurva Gee dělej" zařval Fee a udělal se mi do pusy.. Eště než sem to stačil spolknout tag si mě přitáh k sobě a vylizal mi to z pusy.. Tag moc mě rajcoval a dyž se mi podíval do očí,myslel sem že omdlim…Chvíli sme se mazlili a pag……..No ty vole!! 8-O