Opera 3.

21. února 2008 v 2:28 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
V rychlosti sem umyl hřívu,vyfoukal,natupíroval,nalakoval,nageloval,dotáhnul linky,navoněl se,oholil si těch pár fousů co mi za pár let naroste,zastříh bobra v podpaží a vytáh ty nejlepší hadry co sem měl.. CO to kurva dělám..Chovám se jag dyž du k náký pipce… Kurva co když sem teplouš? No s tim už asi nehnu tagže mi nezbejvá,než se tomu poddat…Kurva eště navonět nohy!! .. Vběhnul sem do koupelny,zastříkal nohy Adidas deodorantem a f tom se ozval ten skurvenej zvuk našeho příšernýho zvonku.. Běžel sem ze schodů, dif sem si hnáty nepřelámal.. Eště sem nakouk do zrcadla, nahodil vlasy,new žvejku do huby,nasadil sem výraz jakože děsná pohoda a otevřel sem dveře..
Doslova mi spadla čelist..stál sem tam s hubou otevřenou a zíral na Franka.. Měl pěkně zmalovaný voči, uhlazený blond vlasy a nahoře nagelovanýho černýho kohoutka.. Kurefsky mu to slušelo..
"Hey proč na mě tag zíráš?" zasmál se Frankie,čímž mě probudil z otupělýho stavu,přičemž sem se zřejmě tvářil jag nadržená a hladová opice za sklem,když vidí trs banánů..
"Jo promin trošku sem se..hmm…zamyslel" zazubil sem se a až zřejmě pozdě mi došlo,že to byla faticky debilní výmluva…
"Poť dál" řek sem a Frank opatrně vstoupil.. V ruce táhnul flašku vína a nádherně voněl..Bylo viděl že se taky docela důkladně na náfštěvu připravoval,protože jag původně do teléfónu řek,že příde za 10 minut,tag se to nák protáhlo a přišel asi po hodině a půl.. ale aspon sem se stihnul umejt po dlouhý době:D:D
"Pudem ke mě?" zeptal sem se ho a měl sem docela kliku,že sem zrovna fčera donutil Mikeyho aby mi uklidil cimru…
"Jo jasný" usmál se Frankie a já na něj zase zůstal čumět s obdivem,jag vlastně něco tag debilního,jako je policejní sbor,může mít ve svejch řadách takovýho pěknýho týpka..
"Hey co je?!" začal se Fee zase smát a mě už bylo vážně trapný,že na něj furt civim jag hladovej pes..až teď sem si fšim,že má na sobě sako od policejní uniformy,ale k tomu měl pěkně rozdrbaný džíny a na nich nášifku Misfits..Fakt krutej týpek tohleto!!
"Promin" zahučel sem a odebrali sme se ke mně do pokoje..
***
Gee rozsvítil lampičku,sedli si na postel a Frank se začal dobejvat do flašky s vínem.. Nějak mu to nešlo,tag se Gee rozhod mi pomoct,přičemž se dotknul Frankovo ruky..Projel jim proud,jako když si šáhnul do zásufky … Njn nadrženej GerardekJ …Vzali kudlu a začali se prát s korkem v láhvi..
***
"Kurva už mě ten skurvenej korek sere..Kerej skurvysyn špuntoval tohle skurvený víno?!" začal Frank nadávat a já sem málem chcípnul smíchy:D:D
Asi po 15ti minutách sme ten skurvenej špunt vydloubali a dali sme se do řeči a chlastali víno…Zjistili sme,že toho máme společnýho víc než dost a taky už sme se dostávali do nálady a tag ňák fšechny zábrany pomalu opadávaly..
"Máš nákou babu?" Zeptal sem se Franka
"Ne.. Vysral sem se na ní páč se mi kurvila piča jedna..a navíc sem zjitil,že si mám s chlapama víc co říct než s babama..víš jag to myslim.." opět na mě Fee mrknul…
Wow tagže on je taky bisexouš!! Toe náhoda jag z telenovaly kurvapes!!
"Toe piča.. Dyt seš docela sexy maso" vylítlo mi zh uby ani nevim jag a Fee se mazaně zašklebil..
"Taky nejsi k zahození..Mám rád takovýhle 'chcíplý' typy jako seš ty…seš takej tajemnej" jůůů Frank se nák rozkecal… začínám se červenat až na mojí poněkud měkký prdeli:D:D
Zadíval sem se mu do očí a náká skurvená magnetická síla mě k němu přitáhla a políbili sme se..
"Miluju chlapy v uniformě" ((lool:D:D )) zašeptal sem mu do ucha a on se lehce zavrtěl
"Víš že máme eště nevyřízený účty?" škodolibě se na mě Frankouš usmál..
Jenom sem na něj rádoby nechápavě hodil voko a on se přisunul blíž a zašeptal
"Dlužíš mi to fouknutí do pytlíčku" a olíznul mi jemně ucho.. To už sem byl ale nadrženej jag hovado a začal Franka slíkat …
"Tag já ti teda do toho pytlíčku fouknu budeš čumět chlapče" hodil sem na něj nebezpečně vášnivej pohled ((:D:D:D )) a on mi vrazil jazyk do pusy..
Líbali sme se ale fakt hafo hustě vám řeknu a já ho přitom slíkal a on mě taky …
Zjistil sem že má fakt krásný tetování…Respekt jako svině!! Já bych to nevydržel..Kurevsky se bojim jehel…
Položil sem ho na postel,vzal nůžky a rozstříhal mu jeho příšerný trenkoslipy s Martinem Kociánem z Lunetic ((nechápu kde by se tam vzal Kocián ale toe jedno:D:D ))
Frankítovo čuráček..teda né čuráček ale pořádnej čurák .. už mu stál a já na něj dostal eště věčí chuť.. Fouknul sem mu do pytlíčku jag sem mu slíbil:D:D a pag sem mu jemně olíznul péro..On se zakroutil,chyt mě za vlasy a vydechnul.."Gerarde prosim" zavzdychal jakože at mu vykouřim nebo co ale to at si nemyslí tag snadný to nebude..
"Dělej kurva nebo ti dám pokutu a nechám tě zavřít za to tvoje…aach kurva" už mi začal vyhrožovat a tag sem mu rači vzal macína do pusy a kouřil ho..Přitom sem ho hladil na stehnech a on sténal tag,že to musela slyšet i ta stará hluchá babka od vedle..
"Kurva Gee dělej" zařval Fee a udělal se mi do pusy.. Eště než sem to stačil spolknout tag si mě přitáh k sobě a vylizal mi to z pusy.. Tag moc mě rajcoval a dyž se mi podíval do očí,myslel sem že omdlim…Chvíli sme se mazlili a pag……..No ty vole!! 8-O
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 | E-mail | Web | 21. února 2008 v 18:51 | Reagovat

Ty kurvooo upe nářez !!!!

2 JOSha JOSha | Web | 21. února 2008 v 19:31 | Reagovat

no pokračuj :D:D:D už se těšim na pokračko :D

3 verunka-ferunka verunka-ferunka | 31. prosince 2008 v 15:59 | Reagovat

tak tohle je krutý...tak napš pokračování... vy voe...to ve meganská představa...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama