Teplo Chladné Noci 1.

16. února 2008 v 22:47 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Muj 1. Frerard,napsanej společně s Deniskou...Doufám že je to OK... Jo a já píšu Franka:D
Frank:
Vcházim do setmělý místnosti odlehlýho domku uprostřed lesa..Pronikaj sem jenom bílý mlhavý paprsky světla od úplňku a dopadaj na nahý tělo mího milence Gerarda.Leží na kožešině u krbu a čeká na mě...O našem vztahu nikdo nesmí vědět,protože Gerard je čistokrevnej upír a já sem taková pouliční směska..Kdyby se někdo dozvěděl že semnou něco má,jeho rod by ho zavrhl navždycky a z Gerarda by se stala troska.
Gerard
Mezitím co byl Frank pryč sem rozdělal oheň v krbu a lehl si před něj na měkkou kožešinu z činčily a čekal na něj.Uslyšel jsem vrznutí dveří a kroky blížící se ke mně,věděl jsem,že je to Frank nikdo jiný tohle místo nezná.Otočil jsem se on se na mě usmál.
Frank
Když sem uviděl jeho sexy tělo,dostal sem na něj fakt chuť. Nebezpečně se na mě podíval a vycenil na mě svoje krásný sněhově bílý,ostrý zoubky.Usmál sem se a šel k němu blíž.Lehl sem si vedle něj a prstem projížděl každou jeho křivku osvícenou ohněm z krbu.
Gerard
Frank mě hladil po celém těle,líbilo se mi to,ale přišlo mi nefér,že já na sobě nemám nic a Frank je oblečený.Pomalu jsem ho začal svlíkat a přitom jsme se líbali.
Frank
Gerard mě divoce líbal a občas mě docela bolestivě kousnul do rtu..ale čim víc mě kousal,timVíc sem byl nadrženej.. strhnul ze mě hadry a rukou mi začal přejíždět přes rozkrok
Gerard
Doslova sem z něj strhnul všechno co měl na sobě.Líbal jsem ho po celym těla a on u toho tak krásně vzdychal.Pomalu jsem jazykem objížděl jeho tetováni až jsem se dostal k podbřišku Frank zakňučel na nic jsem nečekal a vzal ho do pusy a začal ho kouřit.
Frank
Myslel sem že umřu..Gerard mě dostával do tranzu.. nevnímal sem nic jinýho než tlamičku mího miláčka v mim rozkroku.. netrvalo to dlouho a udělal sem se mu do pusy.. chytnul sem Gerardka za ramena a položil ho pod sebe.Lehnul sem si na jeho krásně teplý tělíčko a něžně ho líbal.. Potom sem se přesunul na jeho krk.. Přejížděl sem mu jazykem přes tepnu,což mě fakt nehorázně vzrušovalo..Gerard tichounce zavrčel a já sem se mu opatrně zakousnul do krku.On jenom vzdychnul a zaryl mi nehty do zad.
Gerard
Frankie si mě otočil pod sebe a hladil mě po zádech.Lehl si na mě a vnikl do mě,začal se pohybovat a já byl jak smyslů zbavený,zažíval jsem to často,ale pokaždé to bylo něco jinýho.Frank postupně zrychloval,přestal jsme vnímat všechno kolem a zaměřil se jen na Franka a potom se dostavil orgasmus.
Frank
Sledoval sem jag se Gerard pode mnou svíjí a taky sem nemoh spustit oči z kapičky krve vytejkající z rány na jeho krku,kterou sem mu před chvílí udělal..Byl to nádhernej pohled..Otočil sem ho na záda,slíznul tu kapku jeho rudý krve a líbal ho od hrudi až dolu,přičemž sem mu na těle dělal krvavou cestičku..když sem dorazil až "dolu" , jemně sem ho kousl do stehna.. roztomile zakňučel.. začal sem ho trošku trápit..líbat sem ho úplně všude,jenom né tam,kde by chtěl..pořád se posouval,aby mě donutil mu olíznout ptáka,ale měl smolíka chlapečekJ.. už ho to začínalo trošku rozčilovat,tag na mě nervózně zavrčel,což mi dalo znamení,že už bych ho měl asi přestat srát..
Gerard
Ten Frank si ze mě snad dělá prdel.Chtěl jsem taky aby mě vykouřil jenže mě začal trápit ze začátku se mi to docela líbilo jenže potom mi to začalo líst na nervi a začal jsem na něj vrčet asi to pochopil a konečně mě vzal do pusy.Zase sem se prohýbal slastí ten jeho jazyk uměl divy připadal jsem si jako v nebi netrvala to dlouho a já se mu udělal do pusy,Frank to všechno spolknul a s úsměvem mě políbil.
Frank
Eště chvíli sem si užíval Gerardovo tělo,potom jsem vstal,a uhasil oheň.Oblíkli sme se a Gerard pomalu přešel k oknu..Došel sem za nim a zapnul mu kolem krku plášť.Byl moc krásnej..Podíval sem se mu do jeho černejch očí,ve kterejch se odráželo měsíční světlo a políbil sem ho na jeho stěnově bílou tvář."Myslim,že je pravej čas na lov,miláčku" řekl ledovym hlasem Gee a nebezpečně se na mě usmál..Vždycky,když za úplňku dostal hlad,změnil se v nelítostnou bestii.Už to nebyl ten roztomilej kocourek se kterym sem se předchvílí mazlil.Teď to byl nelítostnej dravec,dobře si vědomej svojí čistokrevný hrdosti.Byl by schopnej zabít i mě..Tyhle jeho stavy sem nenáviděl,ale zároveň mě tim hrozně přitahoval…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diush Way Iero Diush Way Iero | E-mail | Web | 17. února 2008 v 0:24 | Reagovat

Nejvečí mazec !!!

2 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 | E-mail | Web | 17. února 2008 v 0:27 | Reagovat

Ten obrázek se k temu težce hodí !

3 Teenka Teenka | Web | 17. února 2008 v 0:27 | Reagovat

jo a ten vobrázek mám od tebe:-* hehe o:)

4 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 28. února 2008 v 19:54 | Reagovat

je to nejlepčí!!:D

5 Gerardka =) Gerardka =) | Web | 17. března 2008 v 18:44 | Reagovat

Super=) Du na další díl X-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama