Teplo Chladné noci 4.

29. února 2008 v 20:52 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Gerard
Šukali sme spolu,když v tom nejlepšim nás vyrušil Frank s tou svojí obludkou!"Nenechte se rušit" řek a zmizeli a jak pravil tak sme taky dělali.Bylo to úžasný podlouhý době šukat s holkou to byli jenom samí chlapy a zvířata myslim že to byl jeden jelen,pes,divoký prase a kočka!!Miluju změny ve všem a hlavně v sexu.Vždycky sem chtěl zkusit trojku to mě vždycky lákalo,ale Frank to nikdy nechtěl.Napadlo mě že bych to moh zkusit i stou druhou holkou.Když sem se udělal tak sem jí ta nechal a odletěl na půdy vymyslet plán jak se vyspat i s tou druhou!
Frank
Odletěli sme do lesa,sedli si na posed a já začal brečet jag malý děcko…Moje malá mrtvolka mě utěšovala a hned mi bylo líp.. "Jag se vůbec menuješ?" zeptal sem se.. Teprv ted mi došlo že to ešče nfm.. "Týna" odpověděla a smutně se podívala dolu.."Nebut smutná dyt je to heský méno" .. smutně se usmála a já jí dal pusu..Nák sem začal cejtit že jí asi fakt miluju..
Gerard
Prostě sem si sed a přemejšlel nad tim všim co se za poslední dny stalo byly to velký změny dřív sme byli s Frankem jen my dva a teď tu byly ty dvě holky ne,že by mi to vadilo byla to taková docela příjemná změna,ale chtěl sem všechno vrátit do těch dob kdy jsem se s Frankem poznali když mě uviděl poprvý tak se mě bál,potom když se z nás stali nejlepší přátelé a v poslední řadě se stal Frank mojim klukem miloval sem ho,on byl můj první kluk a já si to představoval,že to bude trvat navždy.
Frank
Byla mi už zima tag sme letěli spátky domu.Nastěhovali sme se vedle do pokoje a Týnka šla kecat s Denis…Leh sem si na postel a chvíli jentag ležel a přemejšlel..Nademnou a Gerardem,nad Týnou,nad všim…Zachvilu sem uslyšel 2 hlasy..Týny a Gerardovo.. Vylez sem abych se kouk co dělaj.. Myslel sem že mi šlehne.. Ten hajzl do ní hučel že se s ní chce vyspat a hladil jí po noze…Zřejmě se ho bála,tekla jí slza a klepala se…Vyběh sem k nim,ae Gerard mě hryznul a vysál.. Myslim že sem asi omdlel..Vidim uplný hovno,jenom bílou mlhu..
Gerard
Prostě sem na tu holku dostal chuť a bylo mi jedno jestli pude dobrovolně nebo jí budu muset znásilnit.Sešel sem dolů a poslouchal sem jestli je někdy neuslyšim a hned z prvních dveří se ozývaly holčičí hlasy vletěl sem dovnitř a vytáh tu holku a začal sem to na ní zkoušet po dobrym jenže se jí jaksi nechtělo tak sem jí začal hladit po noze a ani tohle nepomohlo a pak přilít Frank na toho sem měl teď zrovna náladu vlastně za tohle moh von když se mu nepostavil ten jeho pták tak sem musel sehnat něco s kym budu moct šukat.Tak sem ho kous aby byl klid.Vona začala křičet a´t toho nechám a co sem mu udělal a bla bla bla.Tak sem jí zatáh nahoru na půdu.
Frank
To je hajzl ten Gerard!! O co mu de!! Zbudila mě Denis "Není ti nic?" koukala na mě poněkud vyděšeně a dala mi ruku,abych se nacucal krví.."Jo sem v poho..Dík" usmál sem se na ní a vydal sem se hledat Týnu a Gerarda..Nenašel sem je tag sem si sed na balkon a přemejšlel….Pag mi došlo že sem ešče nebyl na půdě…
Gerard
Hodil sem jí na matraci a skočil na ní furt sebou kopala,házela,křičel a škrábala.Párkrát mi dala i pěstí jenže byla moc hubená na to aby mi dala velkou ránu.Uslyšel sem kroky ,já jako upír mám silně vyvinutý sluch takže slyšim hodně dobře.Rychle sem vystartoval ke dveřím a zamk je pak sem se otočil k tý holčině zazubil se na ní a začal sem se slíkat jenom vyvalila oči a zvedla se z matrace a rozeběhla se nevim kam okamžitě sem po ní vystartoval a srazil jí na zem vydala bolestný stén a už se ani nehla.Vzal sem jí do náruče a odved k matraci a tam jí jemně položil.
Frank
Přišel sem ke dveřím od půdy a slyšel sem Gerardovo vzdychání..Řval jag tygr..V tu chvíli se mě zmocnil šílenej vztek!! Začal sem sebou zuřivě mlátit o ty skurvený vrata a snažil sem je vykopnout ale nešlo to..Bezmocně sem se svezl na zem a začal brečet…
Gerard
Asi byla v bezvědomí,ale mě to bylo jedno,měl sem v hlavě jenom svojí potřebu a ostatní mi bylo jedno!Jednoduše by se dalo říct,že sem jí znásilnil,ale mě se to líbilo.Za dveřmi sem uslyšel jak Frank brečel musel sem se zasmát,přišlo mi to vtipný ta představa,že se Frank zamiloval do holky.
Frank
Zachvilku se otevřely dveře a jelikož sem byl o ně opřenej,tag sem hodil hubu…Okamžitě sem se zved a vrhnul sem se na Gerarda…Pořádně sem do něj mlátil a rozbil sem mu tu jeho držku!! Vůbec mi ho nebylo líto on je ke mně taky surovej… Vzal sem ho a hodil ho ven z okna…Žuchnul na zem a omdlel…Vešel sem spátky do tej komory na půdě..Týnka tam seděla na matračce a brečela…Šel sem k ní a pohladil jí po vlasech.. Padla mi do náruče a zachvilu sem měl mokrou mikinu..Bylo mi jí hrozně líto..To si s Gerardem eště vyřídim…
Gerard
To je debil proč tak vyšiloval?Flák sem sebou o zem,pěkně mě rozbolela hlava,ale co bolest hlavy eště nikoho nezabila.To si snim eště vyřídim.Hajzl jeden mrňavej má fakt páru se musí nechat s námahou sem se zvednul.
Frank
Asik za 10 minut vletěl do místnosti ten hajzl a flák mi pěstí tag,že sem zase hodil držku na zem…Už mě pěkně bolel xicht a Týna mě šla zvednout,ale Gee se na ní vrhnul se stříbrnym kůlem …"Ty kreténe snad jí nechceš zabít?!" zařval sem a snažil sem se zvednout,ae on mě skopnul zpátky na zem "To si piš že chci" odpověděl a nechutně se usmál…
Gerard
Rozhod sem se,že s tim všim skoncuju a zabiju tu co mi ukradla Franka,skočil sem si pro kůl a letěl sem k tomu pokoji,nevlít sem tam oknem nýbrž komínem,nevletěl sem tam rychle,ale pomalu se spouštěl vystrčil sem hlavu ven abych viděl co se děje,byl sem něco jako netopír a Santa Claus v jednom.Když sem se koukal co se děje bylo mi z toho špatně furt se tam objímali,líbali a já nevim co ještě,jen počkej holka,tak sem tam teda vlít Frankovi sem stihnul eště jednu natáhnout a šel sem k tý holce Frank se ptal jestli jí chci zabít, ne asi jenom jí propíchnu kůlem.
Frank
Chtěl sem vstát,ale měl sem něco s nohou..Koukal sem na to jag do ní Gerard pomalu zapichuje kůl a jag z mojí malý holčičky stříká kref…Tekly mi slzy,skoro sem neviděl..Nezmoh sem se ani na slovo…Tedka byla už nadobro mrtvá…Nemoh sem tomu věřit…Tag moc sem jí miloval…Byl konec..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josha Josha | Web | 29. února 2008 v 21:23 | Reagovat

TEEEEENUSH????? 8-O tys umřela nadobro :D:D:D héééy ae takle si umřít...bych aji umřela taky :D

2 Love.Halloween Love.Halloween | Web | 2. března 2008 v 16:17 | Reagovat

Díky že ses tý 5ce omluvila. Sem upřímně ráda, že sme se konečně tak nějak aspoň trochu domluvily, du napsat na blog, že ses omluvila a mažeme tě z petice. doufam ale že chápeš, že tvoje kámoška tam zůstane, protože to, že kopírovala naše články nás fakt hodně nasralo, ale vaše reakce na to, když sme SLUŠNĚ poprosily, kdyby mohla uvádět zdroj eště víc!! snad už se to nebude opakovat, příde mi to totiž jako dost otravná práce psát na blog.cz aby smazali ten blog, když se to dá normálně vyřešit mezi náma. každopádně teda dík za tu omluvu, to sem vážně nečekala, že bys to fakt udělala. měj se..

3 Teenka Teenka | Web | 2. března 2008 v 16:21 | Reagovat

Jo...f pohodě...Jenom mě ty komentáře k mojí práci docela vadí.Nikomu nenutim aby to čet.

4 Love.Halloween Love.Halloween | Web | 2. března 2008 v 16:32 | Reagovat

já vim že nenutíš, oni to nepíšou ani tak k tý práci, těchhle story je všude spoustu, spíš to píšou jako reakci na vás, na to co ste psali s diou a tim povedenym jankem nebo jak se jmenuje a kvůli tomu blogu..no snad se to spraví, když už se roznese, že si se omluvila tak by tebe mohli vynechat a přesunout se na ten druhej blog dii..jako já ti sem nic negativního sama za sebe psát nebudu, sice tyhle story taky nemam moc ráda, ale když tě to baví a když to neni zkopírovaný odjinud...

5 Love.Halloween Love.Halloween | Web | 2. března 2008 v 17:32 | Reagovat

Takže už máme ten článek hotovej, ani v petici už nejsi, můžeš si to přečíst jestli budeš mít zájem, máme to s Lucíkem obě na blogu a už se to začíná dostávat i dál. Tak snad ti to tak bude stačit, víc asi udělat nemůžem. Kdybys měla nějaký připomínky, tak pokud to nebude příliš, můžeme to eště pozměnit. Kdyžtak se ozvi. To je asi vše.....

6 5ka 5ka | E-mail | Web | 2. března 2008 v 17:55 | Reagovat

tak som tvoj blog zmazala z tej peticie tiez ked som nasla tu omluvu...

7 Teenka Teenka | Web | 2. března 2008 v 20:00 | Reagovat

Ne v poho to mi stačí..Už sem to četla

8 Teenka Teenka | Web | 2. března 2008 v 20:01 | Reagovat

Dík

9 Nikita Nikita | 27. dubna 2008 v 9:58 | Reagovat

to Teenka:ser na ně!!!to je ten nejlepší Frerardovskej příběh jakej sem kdy četla!!!pokračuj určitě dál...ta představa Gerarda jako upíra je squělá!!!a úžasnej konec takže si všichni komu se to nelíbí polibte prdel...XDXDXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama