Profesor 3.

18. března 2008 v 18:09 | cHriSsTeeNa |  Frerard Stories
Gerard
Frankie se potom choval divně..Nemluvil semnou,když mě potkal,byl zamlklej..
"Frankie co je ti?" odchyt sem si ho ve čtvrtek odpoledne na záchodech..
"Nic.." řek smutně a kouknul se do země..
"Vim že lžeš.." pohladil sem ho po vlasech a on sebou škubnul..
"Chtěl ste mě jenom zneužít kuli známkám…Ste hajzl.." řek a začal plakat…
Omluvil sem se mu a přiznal sem,že to bylo blbý..Slíbil sem mu že ty špatný známky smažu a bylo na něm vidět že má radost.
Rozhod sem se,že mu pomůžu se školou..
Scházeli sme se každej večer…Dával sem mu testy,když něco neuměl,vysvětlil sem mu to.Za několik tejdnů měl uplně úžasný známky..Začli sme si dobře rozumět,je to fakt super týpek..Poslouchali sme spolu Smashing Pumpkins,Misfits…Vyprávěl mi vtipy..Nasmáli sme se..Několikrát sem se připochcal smíchy:D:D
…..
Dneska je pátek,sem rád,že mám konečně volno..Zejtra přijedou do Jersey Smashing Pumpkins,tag na ně s Frankiem a s bráchou dem…Ležim u televize,chlastám kafe,pes mi leží u nohou,tagže je mi fajn..Najednou zvonek..
"Ahoj Frankie copak se děje?" chudáček je celej promočenej,klepe se zimou..
"Gee je mi to děsně blbý,ale…Rodiče se pohádali,fotr mě zmlátil..Utek sem a nemám nikoho ke komu bych šel" smutně se na mě podíval..
"Nechci tě otravovat.." už se měl na odchodu..
"Počkej!Můžeš bejt u mě" řek sem a usmál sem se na něj..Bylo vidět,že sem mu udělal radost..Začala mu z očíčka téct slza,měl od deště rozmazaný očka..Byl sladkej…
Vzal sem ho nahoru,pučil mu svoje tepláky,tričko a mikinu a šli sme do obýváku..
Frank
Né že bych byl na něj naštvanej i když to trochu taky,ale spíš mě to mrzelo.Kousek mě doufal,že je jinej než jak se choval,ale ukázalo se ,že sem se splet je to hajzl!Snažil sem se mu ve škole vyhýbat,ale jednou mě odchyt na záchodech choval se mile,možná kdybych ho neznal tak bych mu naletěl,ale po tý zkušenosti co mám sem věděl,že je to zatracenej hajzl.Ale pak se stalo něco řek že mi smaže ty známky a pomůže mi,udělal mi radost!
Scházeli sme se spolu,nejdřív jen kůli škole,ale později to bylo něco jako z kamarádství,poslouchali sme spolu hudbu,povídali si bylo mi krásně.
……….
Jednoho dne,přišel táta ke mně do pokoje a v ruce držel pásek,nevěděl sem k čemu to má,ale najednou sem ležel na zemi a cítil na sobě koženej pásek,bolelo to pak mě zvednul a vrazil mi pár facek,ani sem se neptal za co jenom sem tiše brečel,nevěděl sem kam bych šel,ale prostě mě napad Gerard.Šel sem tady k němu a zazvonil,otevřel a ptal se co se děje najednou mi přišlo divný,že sem u něj a vyprávím co se stalo.Nechal mě u sebe.
"Co se stalo?".."Já nevím,ale táta vtrhnul do pokoje a zmlátil mě"rozbrečel sem se a Gee mě obejmul."Auu!!"vykřik sem "Co je?".."To nic já jen to nic."..Sundal mi tričko."Frankie co je to?"…"To nic to je jenom od koženého pásku to nic není"..Odešel a když se vrátil nes sebou lékárničku!!
Gerard
Sundal sem Frankiemu triko..Měl na těle hrozně moc krvavejch ran..Vzal sem do ruky dezinfekci..
"Nee prosíím to bude bolet" zakňučel Fee a rozklepal se..
"Neboj já ti to pofoukám bude to dobrý" usmál sem se,on se mě chytil jako klíště a čekal,až mu to nastříkám..
"Ehm Franku tagže..Těšíš se na zejtra?" zeptal sem se..
"Jo těšim a moc" usmál se Fee
"Muj brácha je moc v pohodě budete si rozumět.." řek sem a zaculil sem se nad svojí vyčůraností..
"Jo těšim se,ale kdy už mi to nastříkáš?Já se bojim chci to mít už zasebou"
"Všag už to máš nastříkaný" zazubil sem se
"Co????" vyvalil oči Frankie
"To pálííí" začal vřískat a tekla mu slzička
"Ale notag dyt si ani nevěděl že sem ti to nastříkal"začal sem se smát a on hrál uraženýho..
"Ted ti to eště namažu,aby tě to už nebolelo,okey?" jemně sem ho políbil na tvář.Neuhnul..Jenom mírně kejvnul hlavou…
Frank
Namazal to nečim zelenym aby se to sklidnilo.Seděli sme na gauči,povídali si a pili kafe,najednou sem přiběh ten jeho pes a začal mi olizovat nohy hrozně to lechtalo,smál sem se jak šílenej."Frankůů nech toho!!",ten skočil Geemu na klín a uvelebil se na něm.Gerard zapnul TV,šla tam náká detektivka,byl sem do toho docela zažranej a najednou vypad proud."Co to je?" ptal sem se Geeho.."No já nevim možná vypadli pojistky,du to zkontrolovat!"..Gerard odešel někam k pojistkám a pak sem uslyšel blesk,hrozně sem se vyděsil,nesnáším bouřky už od mala."Nevyznám se v tom je to na mě moc složitý,budou nám muset stačit mobily.Asi by sme měli jít spát aby sme s vyspali."Gerard mi ustlal na gauči a sám odešel do svojí ložnice,nemoh sem usnout nikdy sem nemoh usnout na břiše a teď ke všem byla bouřka.Zvednul sem se a šel najít Gerardovu ložnici,asi po 5 pokusu sem jí našel."Gee spíš??".."Co?Ne sem vzhůru".."Můžu k tobě? já nemůžu usnout….a bojim se bouřky."
Gerard
Už sem skoro usínal vedle svýho chlupatýho ovčáka,v tom se otevřely dveře do ložnice..Fee se ptal jesli spim a jesli může bejt u mě,že se bojí bouřky..Připadalo mi to děsně rostomilý…
"Noo tag poť.Vyžen psa z postele a mnůžeš tu bejt" řek sem a čekal sem až vypudí Frankie Frankieho z postele:D:D
"Gee pomož mi!!Je hrozně velkej a pokouše mě!!" já ho žeru:D Takovej male posera
"Ale neboj" zasmál sem se..
"Kšc!!" šťouchnul sem do pejska a ten se zavrčenim odběhnul do koupelny..Mám totiš 2 koupelny.Jednu dole,jednu tady v ložnici…
"Wow to šlo docela dobře" zařehnil se Frank..V tom venku prásknul blesk blízko mího baráku,tagže to byla rána,jag dyž ten mrak sežral tunu fazolí..
"Áááááá" zaječel Fee a zalít do postele,chytnul se mě jako klíště a zrychleně dejchal…V duchu sem se musel smát,páč kdybych nevěděl kdo u mě stojí,tag si myslim že je tu uječená ženská:D:D
Dycky dyž uhodil blesk,Fee se klepal jag ratlík a venku se udělalo světlo jako přes den..
"Gee mluf na mě plosím nebo se poseru strachy!!"
Asi po hodině Frankovo klepání a šílenejch blesků za oknem to přestalo…
"Už je to dobrý Frankie" pohladil sem ho po vlasech a dal sem mu pusu..Bylo na něm vidět že je mi vděčnej že sem byl s nim..
"Můžu tu už zůstat?Nechce se mi jít zase dolu.." kouknul se na mě a nevinně zamrkal
"Jasně" usmál sem se a přitisknul sem si ho na hruď…
Frank
U Gerarda se mi spalo krásně,pak nám do postele skočil ten jeho pes a začal ho lízat na tváři."Oooh Frankie" pak tim jeho jazyk sjížděl níž a níž až se dostal k jeho podbřišku."Frankieee".otevřel oči a div nespad z postele,zahnal toho psa do koupelny!."Ahoj Fee jak ses vyspal??"..furt sem rozdejchával ten zážitek a musel sem se smát."Ahoj no jo šlo to.".."Hele to co dělal Frank si nevšímej on je někdy prostě takovej.".."No jasně.".sešli sem dolu do kuchyně."Dáš si kafe?".."Jo třeba."udělal nám kafe a potom sme si povídali.,dozvěděl sem se docela zajímavý věci."No a co tvoje záda?" zaptal se."Jo už je to lepši".Šel ke mně a vrhnul mi tričko až ke krku a opatrně pře ně přejížděl prsty,bylo to příjemný."ummmm",Pak přestal a odešel nahoru.
Gerard
"Frankie?"
"Anooo?"
"Pot sem!!" zařval sem a on poslušně přiklusal..
"Tvoje věci sou už suchý.Tag se převlíkni a pudem vyvenčit psa" řek sem mu a mezitim sem sundal jeho hadříky ze šňůry…
"Děkuju" zazubil se Fee a já sem si šel dolu dopít kafe…Najednou se mi děsně chtělo chcát..Vylít sem po schodech a vtrhnul do koupelny..
"Ježiš promin!!" Frank tam stál bez trička,jenom v trenkách..Byl celej potetovanej..Zůstal sem stát a zíral sem na něj jag na boha..Měl nádherný tělo!!Polilo mě horko a myslel sem,že pokud se mi nepostaví,tag asi omdlim…
"To je v pohodě" zasmál se Fee a odešel…Ešte asi 10 minut sem tam stál jako socha,dokud mi nedošlo,že se nejspíš pochčiju…
Sešel sem dolu,Fee už byl oblečenej,namalovanej..
"Pučil sem si tvojí tužku na oči neva?"
"Né v pohodě.Moc ti to sluší" mrknul sem na něj a on lehce zrudnul…
Vyšli sme ven,pejsek začal pobíhat jako blázen,chcal na fšechno,co mu přišlo do cesty..Na kola,na auta,na kontainéry,na kočky,na rohy baráků…Najednou vlít do louže..
"Frankie poť sem!!" zařval sem a on se celej blátivej rozběhnul proti mně..
"Do prdele!!Musim se převlíct!" zahuhňal sem a dal Frankiemu na prdel..
Šli sme teda domu,potom do ložnice..Vytáh sem si čistý hadry a začal se převlíkat..Nedošlo mi že u mě stojí Frank..Najednou sem ucejtil na břiše jeho ruku..Zezadu se na mě přitisk a jel rukou až dolu k trenkám…Potom se zase rukou vrátil nahoru a hladil mě na hrudi..Přitom mi jemně líbal krk…Potom přestal,odlepil se odemě a smutně se na mě podíval..
"Promin.." řek a odešel..Bylo by blbý mu říct že mě to totálně dostávalo do tranzu…Rychle sem se oblík a mazal za nim dolu…
Frank
Byl sem v ložnici,když se převlíkal,asi si to ani neuvědomil.
Jenom sem na něj zíral a přišel k němu ze zadu,teď mi bylo jedno,že ten chlápek je o 10 let starší,že je to můj učitel.
Ze zadu sem ho obejmul, a hladil sem ho po břiše měl tak jemnou a hladkou kůži,líbal sem ho na krku a on stál jak solnej sloup ani se nehnul skoro ani nedejchal.
Až teprve teď sem si uvědomil co dělám zamumlal sem promiň a utíkal dolů.
Nevěděl sem co mam dělat,domů sem se nemoh vrátit je tam fotr a zas by mě zmlátil a tady sem taky nemoh zůstat.
"Franku?".."Gee. omlouvám se já nevim co mě to napadlo fakt sorry.".."To je v pohodě."
Přišel ke mně a obejmul mě,jemně mě hladil po zádech a něco mi šeptal do ouška,ani sem nevnímal slova,ale jen jeho dotyky.
"Frankie?"..
"hmm"..
Podíval se mi do očí a přiblížil svoje rty k těm mím,jenom se jich zlehka dotkl a pak se umál.
"Tak a teď sme si kvit."
Odešel do kuchyně.
"Uvařím nám nákej oběd! Co máš rád?"
Gerard
Bylo mi to děsně blbý..Připadal sem si jag pedofil..Ale strašně sem ho chtěl!! Navrh sem mu,že udělám nákej žvanec…
"Nemám udělat třeba..já nefim..maso?" zeptal sem se…
"No víš.. já…maso nejim" zazubil se Fee..
"No já taky ne..Maso tu mám jenom kuli psovi..Tagže těstoviny?"
"Okey" zabrblal..Stál se koukal na mě jag dělám ty podělaný těstoviny…Byl sem docela nervózní z toho ticha a z toho že ho mám za zadkem…
"Gee.." prolomil to ticho Frankie..
"Ano?" otočil sem se k němu..
"Víš…Já nemůžu jít domu…Už se tam nikdy nevrátim…Ale nechci tě otravovat…Budu si muset najít nákej podnájem nebo něco.." zahuhňal smutně..
"Ale dyt nemáš peníze.." vykulil sem na něj oči..
"Jo..Pudu makat..Vyseru se na školu a pudu do práce.."řek a kouknul se mi do očí..
"No to ne!!Nepoděláš si život jenom kuli tomu,že nemáš kde bejt!Musíš si dodělat maturitu nebo se neuživíš..Budeš bydlet semnou a hotovo." Řek sem.Měl sem jasno.Bude mi tu hnedka líp,když bude semnou ON..
"Ne to nejde." Řek rozhodnutě..
"Budeš bydtet TA-DY!! A to je moje poslední slovo." Kejvnul sem hlavou a vrhnul se konečně na ty těstoviny…
Frank
Jedli sme ty těstoviny a občas sme něco řekli.
Kdyby mi někdo před 2 tejdnama řek,že s nim budu bydlet asi bych řek,že se zbláznil,ale tedˇ.
V klidu sme seděli a jedli,když v tom někdo zazvonil.
"To bude bráška!!"
Vyskočil od stolu a běžel ke dveřím, z předsíně sem slyšel hlasy.
"Franku tohle je Mikey můj brácha,Mikey tohle je Frank .můj……student."
Podali sme si ruce,"Hele Gee to si každého studenta vodíš domu? A objedváš s nim? To je nějaká tradice jo? Hahahaha"…"Ne Frankie de s náma na ten koncert"
"hmmm hahaha"…
"Mikey musíme si promluvit poď nahoru!! DĚLEJ!"
Tak teda odešli,a já tam stál.Najednou sem přemejšlel jestli je správný aby učitel nechal bydlet u sebe svýho žáka¨a došel sem k závěru,že to není spávný.
Otočil sem směr východ a šel ven,i když sem nevěděl kam pudu nemůžu mu bejt přítěží.otevřel sem dveřě,když v tom sem ucítil jak mi něčí zuby projely nohou vykřikl sem a kouknul sem kdo to je,byl to Frank.
"Frankuu pust to bolíí"..tahal mě dovnitř,už sem brečel."Frankuu auuu to bolíí pust mě slyšíš"
Gee a Mikeym přiběhli dolu."Franku nech ho!" zařval Gee a Frank mě pustil
"Frankie si OK? A co se stalo,Frank nikdy nikoho nekousnul!".
"Já sem chtěl odejít a on mě kousnul"..
"Cože? A proč si chtěl odejít?"
"Nechtěl sem tě obtěžovat,máš svejch starostí dost" mírně sem se na něj usmál on mi úsměv opětoval
"Ale já sem ti to sám nabíd abys tu zůstal budu rád,když tu zůstaneš."
Vzal mě do náruče a odnes nahoru do ložnice.
Gerard
"Hele Mikey si tu nák brzo..Potřeboval si něco?" otočil sem se na báchu,mezitim sem Franka položil na postel..
"No jenom co potřebuješ nakoupit…Šel sem do krámu,víš?"
"Jo aha..kup cokolif jenom né maso!!A pro Frankieho dyžtag psí konzervu!!" kejvnul
"Fajn.Tagže v půl 8 vás vyháknu..Papa" a odklusal pryč…
"Tag co Ierošku?Máš tu nohu v pohodě?" zeptal sem se ho,sednul sem si k němu na postel a ohrnul mu ryfle,abych mu to skontroloval..
"Jo ale hrozně to bolí.." zakňučel…Měl tam jenom obtisky zubů.Nic vážnýho…
"Máš to ok..Nechceš něco?Aby tě to míň bolelo?" vypláz sem na něj jazyk,on na mě kouknul..
"Pusu" pípnul..
"CO?" vyvalil sem na něj oči..
"Promin to..to mi ujelo" zatvářil se smutně…Naklonil sem se k němu a dal mu pusu..On otevřel tlamičku a já mu strčil jazyk do pusy..Chytnul mě kolem krku a líbali sme se…Hrozně mě to vzrušovalo..Bylo to moc heský…
Frank
Jenom sem tam tak ležel a Gee mě líbal,bylo to tak krásný.
"Gee…"
Gee sebou prudce trhnul a kouknul ke dveřím
"Do prdele"ujelo mi,u dveří stál Mikey,zíral na nás s otevřenou pusou.
"Mikey já ti to vysvětlim ,není to tak jak to vypadá!!"Gee ze mě slez a šel směr Mikey
"Není jo?Seš nechutný prase,kdyby to byl kluk tak nic neřeknu,ale je to tvůj žák Gerarde,seš PEDOFIL,PEDOFIL PEDO-"nedořek to Mikey
"Drž hubu Michaely!!Takhle to není!!"
"Ale je!Už s tebou nechci mít nic společnýho!!Rozumíš NIKDY!!" Řval Mikey.
"No tak já rači půjdu asi.."Zvednul sem se z postele a došlap na tu pokousanou nohu a žuchnul na zem.
"Frankie si OK?"
"Jo v pohodě,já už půjdu!!"
"Ne!!Zustaň tu se mnou!!
"Ježiši seš nechutnej,hnusíš se mi Gerarde"S timhle odešel.
Rozbrečel sem se.
"Frankie proč pláčeš?".
"Já mrzí mě to!! Je to všechno kůli mně,neměl sem sem vůbec chodit promiň Gee."
"To je dobrý s Mikeym se to vyřeší,ale asi měl pravdu seš můj žák a nemůžeme tohle dělat.-
Věděl sem,že to co děláme je špatný,ale myslel sem,že on to chce taky,Do očí se mi nahrnulu eště víc slz
"Jo jasně máš pravdu Gee,neměl sem tě o ten polibek žádat!"
"Ty si myslíš,že sem to nechtěl udělat?Mám tě rád,ale není dobrý to co děláme,ale já to chci dělat"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 | E-mail | Web | 18. března 2008 v 19:04 | Reagovat

Nádhrenýýý upe moocinky moc :-*

2 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 | E-mail | Web | 18. března 2008 v 19:04 | Reagovat

tam ten smaž

3 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 DIA WAY IERO♥ 355-232-822 | E-mail | Web | 18. března 2008 v 19:05 | Reagovat

Nádhernýýýýý děláš nádherný Frerardy :-*

4 Josha Josha | Web | 19. března 2008 v 18:57 | Reagovat

jůůů...do tvojich Frerardů se dycky upe začtu, že nfm co se kolem mě děje :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama